
Софит для подшивки крыши Золотой дуб Аско 3м (Asko Neo)
- В наличии
605 ₴
484 ₴
Софіт для підшивки даху Золотий дуб Аско (Asko Neo)
Cофіти можуть бути перфорованими, неперфорованими (суцільними). Перферований софіт використовують для вентиляції. Софіти виготовляються з: полівінілхлориду (вінілові). Перфорований софіт на карнизних свесах забезпечує необхідну вентиляцію підпокрівельного простору.
СОФІТ ASKO (Польща) являє собою ПВХ панелі коричневого, білого кольору, або декорована під імітацію дерева. При виробництві СОФІТА ASKO (Польща), застосовують спосіб ламінації ПВХ підстави спеціальною плівкою, що сприяє високій стійкості софіта до дії зовнішніх чинників. Софіт розроблений для професійного підшивання карнизів, фронтів, стель.
♦ Довжина ― 3,5м
♦ Ширина 0,305м
♦ Корисна площа ― 1,07 м2
♦ Кількість в уп. ― 18 шт
Купити Сайдинг від виробників ТІЛЬКИ у Львові в магазині "САЙДИНГ ФАСАД" знижки, великий вибір кольору, вигідні умови доставки, професійна консультація, прорахунок, якість, за тел. 0971709339
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АСКО |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Красный |
| Длина панели | 3500 мм |
| Ширина панели | 300 мм |
| Количество панелей в упаковке | 18 |
| Длина комплектующего | 3500 мм |
| Ширина комплектующего | 300 мм |
| Тип | Сайдинговая панель |
| Вид сайдинга | Виниловый |
| Пользовательские характеристики | |
| софіт | коричневий |
| площа панелі | 1,07 м 2 |
| гарантія | 10 років |
| ширина панелі | 0.3 см |
| довжина панелі | 3.5 м |
| Корисна площа | 1.07 м2 |
- Цена: 484 ₴

