Корзина
72 отзыва
  Блок хаус металлический сайдинг, софиты, водостоки -30%   фасадные материалы

Доброго дня. Якщо Ви зробили замовлення товару після 17.00 год наш менеджер з Вами зв’яжиться наступного дня з 9.30 год. Дякуємо за співпрацю.

ЛьвовОкружная, 57-А, 2 эт. 210 каб.(Боковая Любинской)
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Добавить отзыв
Блок хаус виниловый и металлический, софиты, водосточные системы (водостоки), минеральная вата Львов
+380971709339
+380971709339
Корзина

Мінеральна вата Ізовер Isover

Мінеральна вата Ізовер Isover

Мінеральна вата теплоізоляція Ізовер Isover - прекрасний теплоізоляційний матеріал широкого спектру застосування. Продукція під брендом IZOVER давно завоювала популярність в Україні і за кордоном. Вироби вивиготоляються за запатентованою технологією створення волокон TEL.

Ізовер  ввикористовують як великі будівельні корпорації, так і індивідуальні забудовники. Він екологічно безпечний, не горить, слабо вбирає вологу, довгий час зберігає початкові параметри. Теплоізоляція випускається у вигляді рулонів і плит товщиною 50, 100 і 150 міліметрів. Вибір того чи іншого типу залежить від технології, що застосовується на будівництві, та закладених в проекті технічних характеристик будинку. Вироби діляться на три основних види:

  • Теплоізоляційна вата в рулонах і плитах;

  • Мінеральна вата з поліпшеними звукоізоляційними властивостями;

  • Фольгований Ізовер.

Перший вид застосовується для утеплення стін і скатної покрівлі Ізовер (в даному випадку використовуються плити, що мають підвищену вологостійкість). Другий використовують там, де поряд з високими енергозберігаючими властивостями потрібно досягти підвищеної звукоізоляції. Фольгована мінвата Ізовер незамінна для утеплення об'єктів з підвищеною вологістю, таких як сауни і лазні.