Корзина
76 отзывов
  Блок хаус металлический сайдинг, софиты, водостоки -30%   фасадные материалы
ЛьвовОкружная, 57-А, 2 эт. 210 каб.(Боковая Любинской)
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Добавить отзыв
Сайдинг Фасад - магазин виниловой сайдинг и металлический блок хаус
+380971709339
+380971709339
Корзина

Мінеральна вата

Мінеральна вата 

Незалежно від того, яке тепло ви використовуєте, розхід його значно більший якщо Ваш дім неутеплений. 68% втрати тепла в результаті неутеплення стін,криші, і підлоги. 

Теплоізоляці́йні матеріа́ли — матеріали, що відрізняються невеликою теплопровідністю. Використовуються для теплової ізоляції загороджувальних конструкцій будівель та іншихспоруд, промислового устаткування і трубопроводів. Одна з основних характеристик теплоізоляційних матеріалів — це їх висока пористість і, відповідно, мала середня густина і низька теплопровідність.

Теплоізоляція

Теплоізоляційний утеплювач - це будівельний матеріал, призначенням якого є збереження температурного режиму всередині приміщення, а також захист зовнішніх стін від перепадів показників термометра.

У наш час подорожчання всіх енергоресурсів і відповідно тарифів на них, призвів до підняття питання про економію буквально в кожній родині. А якщо ви один раз зможете замовити теплоізоляцію і утеплите своє житло, то отримаєте істотне зниження витрат на опалення на найближчі десятиліття.

Вибір теплоізоляції в нашому каталозі

Інтернет-магазин «Сайдинг Фасад» пропонує купити теплоізоляцію недорого, обравши її з широкого переліку пропозицій:

мінеральна вата (базальтова або скловолоконний) - вибір тих, хто хоче отримати максимальні показники тепла і шумоізоляція, а також пожежна безпека.

Теплоізоляція від провідних європейських виробників за доступними розцінками з доставкою по всій Україні.

1 2