
Софіт Аско Asko Neo Графіт для підшивки даху 3,5 м
- В наличии
504 ₴
403,20 ₴
Софіт Аско Asko Neo Графіт для підшивки даху 3,5 м
Cофіти можуть бути перфорованими, неперфорованими (суцільними). Перферований софіт використовують для вентиляції. Софіти виготовляються з: полівінілхлориду (вінілові). Перфорований софіт на карнизних свесах забезпечує необхідну вентиляцію підпокрівельного простору. СОФІТ ASKO (Польща) являє собою ПВХ панелі коричневого, білого кольору, або декорована під імітацію дерева. При виробництві СОФІТА ASKO (Польща), застосовують спосіб ламінації ПВХ підстави спеціальною плівкою, що сприяє високій стійкості софіта до дії зовнішніх чинників. Софіт розроблений для професійного підшивання карнизів, фронтів, стель.
♦ Довжина ― 3,5м
♦ Ширина 0,305м
♦ Корисна площа ― 1,07 м2
♦ Кількість в уп. ― 18 шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АСКО |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Коричневый |
| Длина панели | 3500 мм |
| Ширина панели | 300 мм |
| Количество панелей в упаковке | 18 |
| Тип | Сайдинговая панель |
| Вид сайдинга | Виниловый |
| Пользовательские характеристики | |
| гарантія | 10 років |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Корисна площа | 1.07 м2 |
| Довжина | 3.5 м. |
| Товщина | 0.305 мм |
- Цена: 403,20 ₴

