-20%

Софіт Аско Asko Neo Темне дерево для підшивки даху
- В наличии
605 ₴
484 ₴
+380 (97) 170-93-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Софіт для підшивки даху Аско Темне дерево вініловий (Asko Neo перферований, не перферований)
Софіти можуть бути перфорованими, неперфорованими (суцільними). Перферований софіт використовують для вентиляції. Софіти виготовляються з: полівінілхлориду (вінілові). Софіт Перфорований для підшивки даху покрівлі карнизних звісах забезпечує необхідну вентиляцію підпокрівельного простору.
СОФІТ ASKO (Польща) являє собою ПВХ панелі коричневого, білого кольору, або декорована під імітацію дерева. При виробництві СОФІТА ASKO (Польща), застосовують спосіб ламінації ПВХ підстави спеціальною плівкою, що сприяє високій стійкості софіта до дії зовнішніх чинників. Софіт розроблений для професійного підшивання карнизів, фронтів, стель.
♦ Довжина ― 3,5 м
♦ Ширина 0,305 м
♦ Корисна площа ― 1,07 м2
♦ Кількість в уп. ― 18 шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АСКО |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Красный |
| Длина панели | 3500 мм |
| Ширина панели | 300 мм |
| Количество панелей в упаковке | 18 |
| Длина комплектующего | 3500 мм |
| Ширина комплектующего | 300 мм |
| Вид сайдинга | Виниловый |
| Пользовательские характеристики | |
| софіт | червоне дерево |
| гарантія | 10 років |
| довжина | 3.5 мм |
| ширина | 0.3 мм |
| Корисна площа | 1.07 м2 |
| Ширина | 0.3 |
- Цена: 484 ₴

