
Мінеральна вата Ізовер Ріо Плюс ISOVER RIO PLUS 50 мм
- В наличии
Цену уточняйте
Мінераловатний утеплювач для горищних поверхів та перекриттів Мінеральна вата Ізовер Ріо Плюс ISOVER RIO PLUS 50 мм
ISOVER RIO PLUS - легкі мати з мінеральної вати на основі скловолокна найвищої якості виготовлені за запатентованою технологією волокноутворення TEL. Також під час виробництва до волокон окрім в’яжучої речовини додаються спеціальні мінеральні оливи для захисту від пилоутворення на додаткового водовідштовхувального ефекту. Низька теплопровідність λ10=0,040
МатеріалISOVER RIO PLUS
Вид матеріалурулон
Коефіцієнт теплопровідності λ10, Вт / (м·K), не більше0,040
Максимальна температура використання, °C200
Коефіцієнт опору дифузії водяної пари, μ1
Група горючостіНГ (А1)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Isover |
| Страна производитель | Венгрия |
| Покрытие | Без покрытия |
| Форма поставки материала | Рулон |
| Вид минеральной ваты | Стекловата |
| Класс материала по теплопроводности | Повышенная |
| Размеры | |
| Ширина | 1220 мм |
| Длина | 8200 мм |
| Толщина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Теплопроводность | 41 |
| плитова м. кв. в уп. | 4.88 |
| товщина | 100 мм |
| кількість на палеті | 36 рулонів |
| довжина | 5000 мм |
| ширина | 1220 мм |
| теплопровідність | 0.037 |
- Цена: Цену уточняйте

