
Мінеральна вата ISOVER Akuplat 100 мм плита
- В наличии
Цену уточняйте
+380 (97) 170-93-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінеральна вата ISOVER Akuplat + 100 мм плита
| Коефіцієнт теплопровідності λ10, Вт / (м·K), не більше | 0,037 |
Спеціальний матеріал для влаштування звукопоглинального шару в перегородках та інших конструкціях ISOVER Aku-Płyta / Akuplat + - легкі плити з мінеральної вати на основі скловолокна найвищої якості.
|
|---|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Isover |
| Вид минеральной ваты | Стекловата |
| Теплопроводность | 0.037 Вт/мК |
| Форма поставки материала | Плита |
| Класс материала по теплопроводности | Повышенная |
| Покрытие | Без покрытия |
| Размеры | |
| Толщина | 100 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Длина | 1170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| кількість в упаковці плит на палеті | 20 |
| довжина | 1170 мм |
| ширина | 610 мм |
| кількість в упаковці м3 | 0.71 |
| в упаковці м. кв | 14.27 |
| теплопровідність | 0.037 |
- Цена: Цену уточняйте

