
Мінеральна вата Ізовер Домо плюс ISOVER Domo Plus 50 мм в рулоні
- В наличии
63 ₴/кв.м
+380 (97) 170-93-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінераловатний утеплювач для скатних покрівель та перекритті Мінеральна вата Ізовер Домо плюс ISOVER Domo Plus 50 мм в рулоні
Спеціальна тепло- та звукоізоляція Мінеральна вата ISOVER Domo Plus 50 мм з високою пружністю та гідрофобним ефектом.Волокна матеріалу оброблені водовідштовхувальними компонентами по всій їх поверхні. Висока пружність дозволяє розміщувати утеплювач в похилих або вертикальних каркасах без додаткового закріплення. Низька теплопровідність λ10=0,038 Вт/(м∙К) забезпечує максимальне теплоощадження. Ізоляція в конструкції повинна бути належним чином захищена (парозахисна плівка, відповідний захист від осідання пилу в нещільно покладених конструкціях, інші будівельні шари).
| Вид матеріалу | рулон |
| Коефіцієнт теплопровідності λ10, Вт / (м·K), не більше | 0,038 |
| Максимальна температура використання, °C | 200 |
| Коефіцієнт опору дифузії водяної пари, μ | 1 |
| Група горючості | НГ (А1) |
| Товщина | мм | TWIN 100/50 | 100 | 140 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Довжина × ширина | мм | 8400 × 1200 | 8400 × 1200 | 6400 × 1200 | |
| Кількість в упаковці | шт | 2 | 1 | 1 | |
| Об’єм в упаковці | м² | 20,16 | 10,08 | 7,68 | |
| Об’єм в упаковці | м3 | 1,01 | 1,01 | 1,08 | |
| Кількість на палеті | м3 | 483,84 | 241,92 | 184,32 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Isover |
| Страна производитель | Венгрия |
| Покрытие | Без покрытия |
| Форма поставки материала | Рулон |
| Вид минеральной ваты | Стекловата |
| Класс материала по теплопроводности | Повышенная |
| Размеры | |
| Ширина | 1220 мм |
| Длина | 8200 мм |
| Толщина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Теплопроводность | 41 |
| плитова м. кв. в уп. | 4.88 |
| товщина | 100 мм |
| кількість на палеті | 36 рулонів |
| довжина | 5000 мм |
| ширина | 1220 мм |
| теплопровідність | 0.037 |
- Цена: 63 ₴/кв.м

