
Фасадна панель Граніт Альпійський Альта-Профіль цокольний сайдинг пластиковий
- В наявності
Ціну уточнюйте
+380 (97) 170-93-39
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фасадна панель Граніт Альпійський Альта-Профіль цокольний сайдинг пластиковий
Для захисту фасаду будівлі від дії агресивного зовнішнього середовища виробник Альта профіль виробляє міцні та довговічні надійні Фасадна панель Граніт Альпійський Альта-Профіль цокольний сайдинг пластиковий , які схожі на природні матеріали. Вигляд натурального каменя та легкість монтажуж
Панелі розміром 1,130 х 0,470 м Купити панелі цокольний сайдинг у Львові.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Альта-Профіль |
| Країна виробник | Україна |
| Вид сайдинга | Вініловий |
| Довжина панелі | 1.13 мм |
| Ширина панелі | 0.47 мм |
| Площа покриття однією упаковкою | 0.127 кв.м |
| Вага упаковки | 23.49 кг |
| Тип | Сайдингові панелі |
| Користувальницькі характеристики | |
| шт в уп | 10 |
- Ціна: Ціну уточнюйте







