Корзина
76 отзывов
  Блок хаус металлический сайдинг, софиты, водостоки -30%   фасадные материалы
ЛьвовОкружная, 57-А, 2 эт. 210 каб.(Боковая Любинской)
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Добавить отзыв
Сайдинг Фасад - магазин виниловой сайдинг и металлический блок хаус
+380971709339
+380971709339
Корзина

Софіти для підшивки даху фронтонів , підшивка карнизів потолка Бриза , Аско купити у Львові

Софіти для підшивки даху фронтонів , підшивка карнизів потолка Бриза , Аско купити у Львові

Софіти

Софіт – це пластикова панель для підшивки даху , за допомогою якої проводиться остаточне підшивик карнизних звисів фронтонів , а також підшивка покрівлі в тій частині, яка виступає за межі периметра стін. Софітами закриваються нижні поверхні даху ,  тому на них менше впливають атмосферні опади і ультрафіолетові промені.

Основні особливості софітів
Пластикові панелі виконують декоративну функцію, запобігають проникненню в будинок кажанів і птахів і відзначаються деякими особливостями конструкції та призначенням:

·         Софіти мають спеціальну перфорацію, яка забезпечує нормальну вентиляцію закритих панелями просторів навіть в тому випадку, якщо покрівля покрита суцільними матеріалами, такими, як руберойд або бітумна черепиця.

·         Панелі призначені для оформлення пласкої поверхні, похилої або близькою до горизонтальної. Їх не можна встановлювати вертикально.

В інтернет-магазині компанії САЙДИНГ ФАСАД можна недорого купити софіти брендів АЛЬТА ПРОФІЛЬ, BRYZA, АСКО, VOX і BUDMAT.