Корзина
76 отзывов
  Блок хаус металлический сайдинг, софиты, водостоки -30%   фасадные материалы
ЛьвовОкружная, 57-А, 2 эт. 210 каб.(Боковая Любинской)
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Добавить отзыв
Сайдинг Фасад - магазин виниловой сайдинг и металлический блок хаус
+380971709339
+380971709339
Корзина

Фасадні панелі пвх

Фасадні панелі

Асортимент фасадних панелей продукції української компанії «Альта Профіль» включає фасадні панелі, що імітують покриття з натурального каменю, цегли і плитки. Це особливий вид сайдинга, призначений для оформлення цоколя, балконів, гаражів і т.п. Він точно відтворює структуру матеріалу, надає будівлі оригінальний зовнішній вигляд.

Виробляється 15 типів панелей, з яких найбільшою популярністю користуються сім:

♦ Цегла Антік;♦ Скелястій камінь; ·♦ Граніт;♦ Фагот; ·♦  Камінь; ♦ Цегла; ♦ Каньйон.

Кожена панель фасадна ма має кілька різновидів, що пропонуються в різних кольорах. Панелі пвх виготовляються з полімерних матеріалів, мають малу вагу, легко монтуються в будь-яку погоду. Панелі від альта профль пвх мають високу міцність при зниженні температури до -40 0С. Коливання температур можуть становити від -50 0С до +60 0С при повному збереженні форми і міцності в діапазоні заданих значень. Ультрафіолетове випромінювання також не впливає на матеріал – він не руйнується і не вигоряє.

Фасадні панелі не підтримують горіння і екологічно безпечні, щільна структура матеріалу дозволяє їх мити. Фасадні панелі пластикові литі можна придбати в комплекті з елементами кріплення, які також виготовляються з пластика. Всі деталі виконані в єдиному стилі і не порушують загальне враження.

1 2