
Мінеральна вата Кнауф NaturBoard 037 1250×610×100 мм
- В наличии
155 ₴/кв.м
+380 (97) 170-93-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
мінеральна вата Кнауф NaturBoard 037 1250×610×100 мм
- Тип утеплювача: скловата (штапельне волокно)
- Призначення: скатний дах, перекриття по балках, підлоги на лагах, підвісна стеля, перегородки на дерев’яному або металевому каркасі, стіни з облицюванням (сайдинг, вагонка, блок-хаус та інше), в легких сталевих тонкостінних конструкціях.
- Форма випуску: плита
- Коефіцієнт теплопровідності, λD: 0,037 Вт/мК
- Розміри: 1250×610 мм
- Товщина: 100 мм
- Кількість в упаковці: 6,10 м²
- Об’єм в упаковці: 0,610 м³
Купити мінеральна вата Кнауф NaturBoard 037 1250×610×100 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knauf |
| Покрытие | Фольгированное |
| Форма поставки материала | Плита |
| Вид минеральной ваты | Стекловата |
| Размеры | |
| Ширина | 1000 мм |
| Длина | 8000 мм |
| Толщина | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| розмір | 1000-8000 |
| кількість м.кв. в уп | 8 |
| теплопровідність | 0.038 |
- Цена: 155 ₴/кв.м

