
Фасадна панель Фагот Можайський Альта-Профіль
- В наличии
Цену уточняйте
+380 (97) 170-93-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фасадна панель Фагот Можайський Альта-Профіль
Фасадна панель Фагот Можайський Альта-Профіль поєднують в собі структуру каменя і цегли. Красиво поєднуються з оздобленням стін фасаду вініловим сайдингом. Панелі використовуються як для стін будівлі, гаражів, заборів та інших конструкцій. Зберігають декоративні якості при морозі до -40 градусів, стійкі до ударів. Монтаж дуже легкий без особливих навичок, і дозволяє монтувати фасадні панелі в любу погоду. Панелі використовують як дл цоколя фасаду так і для всього будинку.
Ромір панелі :
довжина 1160 мм
ширина 450 мм
в уп. 10 шт
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Панель |
| Ширина | 1160 мм |
| Длина | 450 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Вес | 20 кг |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Производитель | Альта-Профиль |
- Цена: Цену уточняйте









