
Фасадна панель Фагот Каширський Альта-Профіль
- В наличии
Цену уточняйте
+380 (97) 170-93-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фасадна панель "Фагот"
Панелі "Фагот" поєднують в собі структуру каменя і цегли. Красиво поєднуються з оздобленням стін фасаду вініловим сайдингом. Панелі використовуються як для стін будівлі, гаражів, заборів та інших конструкцій. Зберігають декоративні якості при морозі до -40 градусів, стійкі до ударів. Монтаж дуже легкий без особливих навичок, і дозволяє монтувати фасадні панелі в любу погоду. Панелі використовують як дл цоколя фасаду так і для всього будинку.
Ромір панелі :
довжина 1160 мм
ширина 450 мм
в уп. 10 шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Альта-Профиль |
| Страна производитель | Украина |
| Длина панели | 1160 мм |
| Ширина панели | 450 мм |
| Количество панелей в упаковке | 10 |
| Площадь покрытия одной упаковкой | 5 кв.м |
| Вес упаковки | 20 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Панель |
| Вид сайдинга | Вініловий |
- Цена: Цену уточняйте








