
Минеральная вата Rockwool Rockmin Рокмин 100 мм (Rockmin )
- В наличии
Цену уточняйте
Минеральная вата Rockwool Rockmin Рокмин 100 мм (Rockmin Plus)
Минеральная вата Rockwool Rockmin Рокмин 100 мм (Rockmin Plus) – це новий та легкий утеплювач з відмінною теплопровідністю та з широким спектром використання. Rockwool Rockmin є призначеним для якісного утеплення мансардних приміщень, вентильованих покриттів, підвісних стель, дерев’яних стропових систем, підлоги на лагах та для утеплення легких огороджувальних конструкцій. Значні функціональні можливості будівельного матеріалу забезпечують швидке та якісне будівництво будь – якого призначення. Rockwool Rockmin не потребує додаткового догляду та є довговічним.
Переваги Rockwool Rockmin (рокмин):
- Відмінна шумова ізоляція;
- Висока теплопровідність;
- Екологічна безпечність;
- Легкість у проведені монтажних робіт;
- Вогнестійкість;
- Довговічність.
Сертифікований та якісну Мінеральна вата Rockwool Rockmin Роквул Рокмін 100 мм купити у будь – який зручний для Вас час в магазинах Сайдинг Фасад по більш ніж доступній ціні за адресою м. Львів, вул. Окружна 57 А, тел. 0971709339
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rockwool |
| Страна производитель | Польша |
| Вид минеральной ваты | Каменная вата |
| Плотность | 26 кг/м3 |
| Форма поставки материала | Плита |
| Вид основного сырья | Неорганическое |
| Покрытие | Без покрытия |
| Размеры | |
| Ширина | 610 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| товщина | 50 мм |
| Кількість в упаковці | м2 - 10,98. |
| довжина | 1000 мм |
| сопротивлениетеплопередаче | м2 ° С / Вт - 1,35 |
| Теплопровідність | 0,037 [Вт / м ° С] |
- Цена: Цену уточняйте

