
Сходи на горище Long 130х90 Bukwood Горищні сходи дерев’яні
- В наличии
Цену уточняйте
+380 (97) 170-93-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сходи на горище Long 130х90 Bukwood Горищні сходи дерев’яні
| Матеріал: | Дерево (бук/сосна) |
| Конструкція сходів: | Розкладна |
| Максимальне навантаження: | 200 кг |
| Максимальна висота приміщення: | 340 см |
| Кількість секцій: | 4 |
| Товщина кришки: | 26 мм |
| Висота короба: | 135 мм |
| винос сходів: | 130 см |
| радіус відкривання: | 155 см |
| замок: | металевий |
| комплектація: |
|
| термін гарантії: | 36 місяців |
Купити Сходи на горище Long 130х90 Bukwood Горищні сходи дерев’яні у нашому інтернет магазині Сайдинг фасад https://siding-lviv.com.ua
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bukwood |
| Страна производитель | Италия |
| Основные | |
| Цвет | Серый |
| Порода дерева | Бук |
| Материал лестницы | Дерево |
| Применение лестницы | Внутреннее |
| Пользовательские характеристики | |
| термоізоляційна кришка | 26 мм |
| навантаження до | 200 кг |
| радіус відкривання | 155 см |
| максимальна висота приміщення | 280 см |
| дерев’яний короб висотою | 130 мм |
| кількість секцій | 3 |
| розмір сходинки | 110-60 |
| винос | 130 см |
- Цена: Цену уточняйте


