
Фасадна панель Скелястий Камінь Тібет Альта-Профіль
- В наличии
Цену уточняйте
+380 (97) 170-93-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фасадна панель Скелястий Камінь Тібет Альта-Профіль
Для захисту фасаду від будівлі від дії агресивного зовнішнього середовища виробничий холдинг "Альта-ПрофІль" виробляє міцні та довговічні Фасадна панель Скелястий Камінь Памір Альта-Профіль облицьовочні пластикова фасадні литі панелі що замінюють природній камінь
Довжина 1170 мм
Ширина 450 мм
Товщина 20 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Альта-Профиль |
| Количество панелей в упаковке | 10 |
| Длина панели | 1170 мм |
| Вид сайдинга | Виниловый |
| Страна производитель | Украина |
| Площадь покрытия одной упаковкой | 5 кв.м |
| Ширина панели | 450 мм |
| Вес упаковки | 20 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Панель |
| Толщина панели | 20 |
- Цена: Цену уточняйте


