
Фасадна панель Граніт Саянський Альта-Профіль цокольний сайдинг пластиковий
- В наличии
565 ₴
+380 (97) 170-93-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фасадна панель Граніт Саянський Альта-Профіль цокольний сайдинг пластиковий
Для захисту фасаду будівлі від дії агресивного зовнішнього середовища виробник Альта профіль виробляє міцні та довговічні надійні Фасадна панель Граніт Саянський Альта-Профіль цокольний сайдинг пластиковий, які схожі на природні матеріали. Вигляд натурального каменя та легкість монтажу.
Панелі розміром 1,130 х 0,470 м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Альта-Профиль |
| Страна производитель | Украина |
| Вид сайдинга | Виниловый |
| Длина панели | 1130 мм |
| Ширина панели | 470 мм |
| Количество панелей в упаковке | 10 |
| Вес упаковки | 23 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Панель |
| Толщина панели | 230 |
- Цена: 565 ₴







