
Фасадні панелі «Цегла комбі» Альта Профіль
- В наличии
650 ₴
+380 (97) 170-93-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фасадні панелі «Цегла комбі» Альта Профіль цокольний сайдинг
♦ Фасадні панелі Альта Профіль максимально відповідають натуральним матеріалам по ольору та текстурі.
♦ Можуть екслуатуватись протягом 30 і більше років.
♦ Панелі не токсичні, негорючі, стійкі до корозій,.
♦ Не руйнуються при ударах, можуть витримувати температуру до - 40 градусів.
Використовуються фасадні панелі як для всього будинку та і для цоколя приміщення, прибудови, магазини та інші будівлі.
| Основные | |
|---|---|
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Имитация | Под камень |
| Производитель | Альта-Профиль |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Покрываемая пачкой площадь | 5 кв.м |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 1130 мм |
- Цена: 650 ₴

