
Блок хаус Альта-Профіль Золотистий 3,10 м вініловий
- В наличии
552 ₴/кв.м
+380 (97) 170-93-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Блок хаус Альта-Профіль Золотистий 3,10 м вініловий
Блок-хаус сайдинг широко використоється для облицювання фасаду будинку. Стійкий до перепадів температур. Особлива його форма надасть красивого вигляду будинку, за короткий проміжок часу в монтажі панелей. Комплектуючі планки в кольорі сайдингу. Розмір панеле 3,10 м х 0,20 см . Купити Блок-хаус пластиковий БЕЖЕВИЙ 3,10м Альта-Профіль двухпереломний, однопереломний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Альта-Профиль |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Сайдинговая панель |
| Толщина панели | 1.2 мм |
| Цвет | Золотистый |
| Длина панели | 3100 мм |
| Ширина панели | 200 мм |
| Вид сайдинга | Виниловый |
| Количество панелей в упаковке | 12 |
| Пользовательские характеристики | |
| ширина панелі | 0.2 см |
| кількість в уп | 12 шт |
| довжина панелі | 3.1 м |
- Цена: 552 ₴/кв.м


