
Блок хаус Золотистий Альта-Профіль
- В наличии
552 ₴/кв.м
Блок хаус Золотистий Альта-Профіль
Блок-хаус сайдинг під колоду Альта-Профіль Золотистий двух переломний вініловий Львів. Блок хаус сайдинг широко використоється для облицювання фасаду будинку. Стійкий до перепадів температур. Особлива його форма надасть красивого вигляду будинку, за короткий проміжок часу в монтажі панелей. Комплектуючі планки в кольорі сайдингу.
Розмір сайдингу 3,10 х 0,32 см.
Сайдинг Блок Хаус вініловий пластиковий – це якісно нове рішення для сучасного будівництва. Імітація натурального дерева та високі технологічні можливості дозволяють збудувати довговічний та надійний маєток.
Сайдинг Блок-Хаус представлений у вигляді спеціалізованого облицювального матеріалу, який надає будинку престижний та естетично привабливий зовнішній вигляд. Новий та сучасний будівельний матеріал виготовляється з оцинкової сталі з спеціальним покриттям Printech, завдяки якому досягається вигляд натурального дерева. Сучасні технології виробництва дозволили досягти відмінні технологічні характеристики та високі функціональні можливості, завдяки яким будинок виконаний з Сайдинг Блок Хаусу є довговічним та міцним.
Перевагами Сайдинг Блок Хаус є :
- Екологічна безпечність;
- Антикорозійна стійкість;
- Адаптація до будь – яких кліматичних умов;
- Не велика вага;
- Простий та зручний монтаж;
- Пожежна безпечність;
- Довговічність.
Купити новітній, сертифікований та якісний Сайдинг Блок Хаус по доступній ціні Ви зможете у магазинах Сайдинг Фасад.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Альта-Профиль |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 3.1 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Золотистый |
| Тип | Сайдинговая панель |
| Толщина панели | 1.2 |
| Длина панели | 3100 |
| Ширина панели | 320 |
| Вид сайдинга | Виниловый |
| Количество панелей в упаковке | 16 |
| довжина | 3.1 мм |
| ширина | 32 мм |
| кількість в уп | 16 шт |
- Цена: 552 ₴/кв.м


