
Фасадні панелі «Каньон Аризона» Альта Профіль
- В наличии
Цену уточняйте
+380 (97) 170-93-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фасадні панелі «Каньон Аризона» Альта Профиль
♦ Фасадні панелі Альта Профіль максимально відповідають натуральним матеріалам по кольору та текстурі.
♦ Можуть екслуатуватись протягом 30 і більше років.
♦ Панелі не токсичні, негорючі, стійкі до корозій,.
♦ Не руйнуються при ударах, можуть витримувати температуру до - 40 градусів.
Використовуються фасадні панелі як для всього будинку та і для цоколя приміщення, прибудови, магазини та інші будівлі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Альта-Профиль |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 1160 мм |
| Высота | 450 мм |
| Материал | ПВХ |
| Толщина | 20 мм |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Покрываемая пачкой площадь | 5 кв.м |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма поставки материала | Плита |
- Цена: Цену уточняйте

