
Фасадна панель Граніт Альпійський Альта-Профіль цокольний сайдинг пластиковий
- В наличии
Цену уточняйте
+380 (97) 170-93-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фасадна панель Граніт Альпійський Альта-Профіль цокольний сайдинг пластиковий
Для захисту фасаду будівлі від дії агресивного зовнішнього середовища виробник Альта профіль виробляє міцні та довговічні надійні Фасадна панель Граніт Альпійський Альта-Профіль цокольний сайдинг пластиковий і , які схожі на природні матеріали. Вигляд натурального каменя та легкість монтажуж
Панелі розміром 1,130 х 0,470 м Купити панелі цокольний сайдинг Фасадна панель Граніт Альпійський Альта-Профіль цокольний сайдинг пластиковий у Львові.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Альта-Профиль |
| Страна производитель | Украина |
| Вид сайдинга | Виниловый |
| Длина панели | 1.13 мм |
| Ширина панели | 0.47 мм |
| Площадь покрытия одной упаковкой | 0.127 кв.м |
| Вес упаковки | 23.49 кг |
| Тип | Сайдинговая панель |
| Пользовательские характеристики | |
| шт в уп | 10 |
- Цена: Цену уточняйте







