
Фасадна панель Скелястий камінь Кавказ Альта профіль
- В наличии
Цену уточняйте
+380 (97) 170-93-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фасадна панель Скелястий камінь Алтай Альта-Профіль.
Фасадні панелі - це різновиди сайдингу, має широке застосування : житлові будинки, торгові центри , різні господарські будівлі. Не руйнуються при ударах будучи охолоджені до температури від -20 градусів до -40 градумів.
Панель довжина 1160 мм, ширина 450 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Альта-Профиль |
| Страна производитель | Украина |
| Длина панели | 1170 мм |
| Ширина панели | 450 мм |
| Количество панелей в упаковке | 10 |
| Площадь покрытия одной упаковкой | 5 кв.м |
| Вес упаковки | 20 кг |
| Вид сайдинга | Цокольный |
| Тип | Панель |
| Пользовательские характеристики | |
| Толщина панели | 20 |
| кількість в уп | 10 шт |
- Цена: Цену уточняйте




