
Сайдинг вініловий Боришев Boryszew М’ята
- В наличии
Цену уточняйте
+380 (97) 170-93-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сайдинг вініловий Боришев Boryszew М’ята
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Вид сайдингу | Вініловий |
| Тип | Сайдингова панель |
| Кількість панелей в упаковці | 24 |
| Ширина панелі | 203 мм |
| Довжина панелі | 3810 мм |
| Вага упаковки | 39 кг |
| Товщина панелі | 1.2 мм |
| Площа покриття однієї упаковкою |
18.6 м2
|
Сайдинг Boryszew можна експлуатувати за температур від + 50 до - 50 град С, сайдинг Боришев можна використовувати в будь-якому регіоні України. Також сайдинг Boryszew не вигоряє на сонці
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Зелёный |
- Цена: Цену уточняйте




