Корзина
71 отзыв
САЙДИНГ- КРАЩА ЦІНА .СОФІТИ. ВОДОСТІЧНІ СИСТЕМИ - ЗНИЖКИ-30%Купити софіт софит

Доброго дня. Якщо Ви зробили замовлення товару після 17.00 год наш менеджер з Вами зв’яжиться наступного дня з 9.30 год. Дякуємо за співпрацю.

Найширший вибір сайдингу, також софіти, водостічні системи, теплоізоляційні матеріали у Львові
+38 097-170-93-39
+380971709339
Корзина

Мінеральна вата.Види мінеральної вати. Мінвата Скловата. Базальтова вата у Львові. Теплоізоляція

Мінеральна вата.Види мінеральної вати. Мінвата Скловата. Базальтова вата. Теплоізоляція

Мінеральна вата

Мінеральна вата - це теплоізоляційний матеріал, який складається з скла, декількох гірських порід та шлаків. Мінеральна вата має три види: скловата, базальтова та шлакова, кожна з яких має свої переваги та деякі недоліки.

Види мінеральної вати

Бюджетним та найбільш поширеним варіантом теплоізоляции вважається скловата. Матеріал має волокнисту структуру та жовтоватий колір. Матеріал має низьку теплопровідність. Цей теплоізолятор вважається найм'якішим, тому його краще використовувати там, де є найменші навантаження на матеріал. Частіше всього скловату використовують для теплоізоляції трубопроводів та вентильованих фасадів. При роботі з скловатою треба захищати шкірний покрів та слизові оболонки.

Базальтова або кам'яна вата не горить та не вбирає воду, в неї покращені показники до механічних навантажень, ніж у скловаті, але вона має гірші показники теплопровідності. Цей матеріал вважається універсальним, та часто використовується у будивництві.

Шлаковата виробляється з доменного шлаку. Значення теплопровідності у шлаковати високі, але вона має свої недоліки, наприклад, вона вбирає вологу, тому неможно використовувати матеріал у приміщеннях з високим рівнем вологи. За рахуно цьго вагомого недоліка шлаковата використовується у будівництві дуже рідко.

Переваги мінеральної вати

Як теплоізолятор, мінеральну вату використовують майже у всіх будівництвах, тому що матеріал має вагомі переваги, серед них:

  • водонепроникність;

  • високий показник теплоізоляції;

  • стійкість до хімічних речовин;

  • гарний повітреобмін та звукоізоляція;

  • вогнестійкість та інше.

Замовити мінеральну вату за гарними цінами ви можете у нашому інтернет-магазині. Ми співпрацюємо з перевіренними виробниками, тому гарантумо високу якість на продукцію. Чекаємо на ваші замовлення, з радістю відповідемо на ваші запитання.

Другие новости