Корзина
71 отзыв
САЙДИНГ- КРАЩА ЦІНА .СОФІТИ. ВОДОСТІЧНІ СИСТЕМИ - ЗНИЖКИ-30%Купити софіт софит

Доброго дня. Якщо Ви зробили замовлення товару після 17.00 год наш менеджер з Вами зв’яжиться наступного дня з 9.30 год. Дякуємо за співпрацю.

Найширший вибір сайдингу, також софіти, водостічні системи, теплоізоляційні матеріали у Львові
+38 097-170-93-39
+380971709339
Корзина

Сайдинг блок хаус від кращих віробніків, металевий сайдинг

Сайдинг блок хаус від кращих віробніків, металевий сайдинг

 Сайдинг блок хаус від кращих віробніків

Хто з нас не мріяв про власний будинок «як на картинці» з дерев'яного Зруб, Який Виглядає так, немов его только что перенесли з Альпійськіх гір. Завдяк новим технологіям создать такий фасад Цілком можливо, и для цього НЕ нужно втрачають много грошей, як думають деякі. С помощью технології блок-хаус ви зможете НЕ только создать чудовий фасад, но и заощадіті гроші. Если ви Раптена захотіли Повністю оновіті фасад свого будинку, то вікорістовуючі цею материал, всього за кілька днів, можна Изменить Зовнішній вигляд житла до невпізнання.

Сайдинг під блок хаус дозволіті вам обшиті свой будинок панелями, Які зовні дуже складно відрізніті від справжнього дерев'яного бруса. На нашому сайті ви зможете замовити сайдинг від віробніків з різніх стран світу. Одне з головних достоїнств блок хауса Полягає в тому, что вам не нужно буде доглядаті за поверхнею, и періодічно ее фарбувати. Купивши сайдинг один раз, ви отрімуєте надійну обшивку на десятиліття, яка НЕ ​​вігорає під Вплив ультрафіолетовіх променів, и не деформується від вологих. Для того щоб фасад виглядаю ще більш природно, ви можете замовити у нас СПЕЦІАЛЬНІ куті и планки для вікон.
На сайті можна купити сайдинг блок хаус різніх кольорів. Який варіант ви б НЕ вибрать, у всех виробів є кілька універсальніх перевага:

• Стійкість до навколишнього середовища

• Простота при монтажі

• Стійкість до спалахів

• Стійкість до екстремальних температур

• Довго зберігає колір

Який самє відтінок вібрато Залежить только від Вашої фантазії, оскількі варіантів Дійсно много. Можна вібрато блок хаус Який в точності копіює колір дуба, такоже можна підбіраті Різні відтінкі: бежевий, золотистий, світлий. Такоже ми продаємо Одне и двох переломний сайдинг, відмінність Полягає в шіріні панелі. Двухпереломний сайдинг Дещо ширше, и складається з двох секцій. Металевий сайдинг блок хаус під замовлення Металевий сайдинг может виготовляти під замовлення різної довжина, від 0,5 м до 6 м. Основу вироби ставити оцинкована сталь, на якові наноситися полімерне покриття. При цьом покриття є стійкім до різніх механічніх вплівів, и Довго зберігає свой колір. Покриття можна вібрато під дуб або сосну, а такоже є можлівість підібраті Різні відтінкі. Для більш детальної информации ви можете зв'язати з нашими менеджерами.
Другие новости