Корзина
76 отзывов
  Блок хаус металлический сайдинг, софиты, водостоки -30%   фасадные материалы
ЛьвовОкружная, 57-А, 2 эт. 210 каб.(Боковая Любинской)
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Добавить отзыв
Сайдинг Фасад - магазин виниловой сайдинг и металлический блок хаус
+380971709339
+380971709339
Корзина

Водостічні системи Львів Бриза Bryza, Профіл PROFIL, Raiko

Водостічні системи Львів Бриза Bryza, Профіл PROFIL, Raiko

Водостічна система Profil від польського виробника — це надійний захист будівлі від опадів. Компанія понад 30 років успішно продає свої вироби на світовому ринку. Водостічна система оперативно відводить воду під час випадання дощів, граду, танення снігу. Чим зберігає покрівлю, стіни та фундамент від передчасного руйнування. Водостічна система складається з певних стандартних елементів. Послідовно зв’язані одне з іншим, вони ефективно відводить воду з даху на землю, якомога далі від фундаменту будинку. Головним елементом системи служить водостічний жолоб. Він збирає воду, тому вона не має змоги стікати по стінах.

Жолоб розташований під певним нахилом, тому вода з покрівлі потрапляє в зливну воронку. Жолоб також не дає можливості атмосферним опадам розмивати землю під стінами будинку, захищає підвал від води. Жолоб звʼязаний зливною воронкою з водостічною трубою. Отвір воронки достатній, щоб через нього вода з даху швидко потрапляла у водостічну трубу. Для з’єднання деталей та кріплення системи до стін використовуються хомути та кронштейни. Всі елементи водостічної системи мають велику гаму кольорів, красивий вигляд. Під час опадів труби не шумлять.