Корзина
76 отзывов
  Блок хаус металлический сайдинг, софиты, водостоки -30%   фасадные материалы
ЛьвовОкружная, 57-А, 2 эт. 210 каб.(Боковая Любинской)
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Добавить отзыв
Сайдинг Фасад - магазин виниловой сайдинг и металлический блок хаус
+380971709339
+380971709339
Корзина

Сходи на горище Оман OMAN ТЕРМО, МІНІ, СТАЛЮКС, НОЖИЦОВА ФЛЕКС ТЕРМО, ПОЛАР товщина кришки 26 мм, 46 мм, 86 мм

Сходи на горище Оман OMAN ТЕРМО, МІНІ, СТАЛЮКС, НОЖИЦОВА ФЛЕКС ТЕРМО, ПОЛАР товщина кришки 26 мм, 46 мм, 86 мм

Польська компанія «Оман» є однією з найвідоміших лідерів серед країн обʼєднаної Європи з виробництва сходів на горище. Компанія чисто польська, все виробництво зосереджено в місцині, яка знаходиться серед лісних масивів. З цієї екологічно чистої деревини й виготовляються якісні сходи. Окрім деревʼяних сходів, є ще два можливих варіантів: повністю металеві сходи, та комбіновані вироби, в яких метал використовується для жорсткості напрямних, а сходинки виготовляються з дерева. Всі деревʼяні деталі виробляються з сосни та мають міжнародний європейський сертифікат FSC. Сходи мають три типи розкривання. При посекційному розкритті сходи складаються з трьох або чотирьох частин.

Складні сходи зроблені з металу і розтягуються як гармошка внаслідок шарнірних зʼєднань. Висувні сходи на горище складаються з двох елементів. Довша частина спирається на меншу та виходить за короб. Вона рухається по меншій, коли опускається до полу. Всі конструкції сходів мають теплову ізоляцію, щоб тепло з хати не виходило через горище. Люк, який перекриває горищний отвір, виготовлений як своєрідний «сендвіч»: між двома плитами ДВП прокладений шар  пінополістиролу.