Корзина
71 отзыв
САЙДИНГ- КРАЩА ЦІНА .СОФІТИ. ВОДОСТІЧНІ СИСТЕМИ - ЗНИЖКИ-30%Купити софіт софит
Найширший вибір сайдингу, також софіти, водостічні системи, теплоізоляційні матеріали у Львові
+38 097-170-93-39
+380971709339
Корзина

Чердачные Лестницы Оман, ЛЕСТНИЦЫ И АКСЕССУАРЫ OMAN ПОЛЬСКОГО ПРОИЗВОДСТВА

Чердачные Лестницы Оман, ЛЕСТНИЦЫ И АКСЕССУАРЫ OMAN ПОЛЬСКОГО ПРОИЗВОДСТВА

Зручніше заходити на горище із приміщення. Для цього використовуються сучасні розкладні сходи, які можна поділити на декілька видів. Драбини можуть бути металевими, або деревʼяними. Частка комбінованованих моделей не дуже велика. Конструктивно драбини можуть бути розкладними, або розсувними. Різні розміри отворів в стелі вимагають різних варіантів ширини сходів, відстань від стелі до підлоги — різної довжини драбини.

Сучасні технології теплозбереження торкнулись і розкладних сходів на горище. Випускаються як сходи без утеплення люка на горище, так і з утепленим люком. В залежності від конструкції та матеріалу виготовлення, вартість сходів може дуже відрізнятися. Тому треба заздалегідь підготуватись — виміряти розміри отвору в стелі та відстань від стелі до підлоги, вирішити, потрібно утеплювати люк на горище, чи ні.

Сходи OMAN поставляються в зібраному варіанті та не потребують ніяких додаткових підготувань. Вони легко монтуються, довжина драбини дуже точно відрегульовується по висоті приміщення. Механізм відтягування спрощує використання розкладних сходів. Стрижень, який йде в комплекті, забезпечує зручну фіксацію сходів на горище.

Другие новости