Корзина
71 отзыв
САЙДИНГ- КРАЩА ЦІНА .СОФІТИ. ВОДОСТІЧНІ СИСТЕМИ - ЗНИЖКИ-30%Купити софіт софит

Доброго дня. Якщо Ви зробили замовлення товару після 17.00 год наш менеджер з Вами зв’яжиться наступного дня з 9.30 год. Дякуємо за співпрацю.

Найширший вибір сайдингу, також софіти, водостічні системи, теплоізоляційні матеріали у Львові
+38 097-170-93-39
+380971709339
Корзина

Vox SYSTEM MAX-3 фасадные панели, Система MAX-3 Profile Vox, Сайдинг Vox MAX-3 стеновой

SYSTEM MAX-3 фасадные панели, Система MAX-3 Profile Vox, Сайдинг Vox MAX-3 стеновой. Сайдинг Ясен, Дуб макс 3 від виробника Вокс.

Сайдинг Vox SYSTEM MAX-3

Польський виробник сайдингу Vox за свій багаторічний досвід роботи здобув багато прихильників своєї продукції. Висока якість сайдингу, виробленного за технологією MAX-3, популярна у багатьох странах Європи. Все це завдяки можливостям матеріалу, який можливо використовувати навідь у екстримальних умовах.

Що собою представляє SYSTEM MAX-3 від Vox?

Компанія Vox має вже майже 25-річний досвід роботи і впровадила у своє виробництво новітню техологію SYSTEM MAX-3. Завдяки інноваційній технології, сайдинг має три шари, кожин з яких виконує свою функцію:

·         перший шар має обмежану лінійну розширюваність. Завдяки цьому шару, сайдинг має стійкість до перепадів температур та може витримувати, як люті морози, так і спеку;

·         другий шар має підвищену ударостійкість до механічних пошкоджень;

·         третій шар - має стійкість до погодних умов та відповідає за зовнішній вигляд облицювального матеріалу. Верхній шар має стійкість до ультрафіолетового випромінювання, не дозволяя вигоряти кольору. Сеціальна структура верхнього шару (молета) сприяє меншому забрудненню поверхні, а також передбачає стікання крапель. 

Переваги сайдингу з системою MAX-3

Сайдинг має ряд переваг, серед них:

·         можливість, як горизонтального, так і вертикального монтажу;

·         імітація дерева зробить ваш фасад будинка привабливим, а також практичним у подальшому використанні;

·         має 50 років гарантії від виробника;

·         широка палітра кольорів;

·         стійкий до ультрафіолету, перепадів температур, сильних шквалів вітру та до атак комахів.

В нашому інтернет магазині ви можете придбати сайдинг від Vox, виробленний за технологією MAX-3 за найкращою ціною від виробника. Ми пропонуємо доставку регіонами України або можливість самовивозу. Наші консультанти допоможуть вам зробити вибір відносно того чи іншого матеріалу. Чекаємо на ваші замовлення!

 

 

 

Другие новости