Корзина
71 отзыв
САЙДИНГ- КРАЩА ЦІНА .СОФІТИ. ВОДОСТІЧНІ СИСТЕМИ - ЗНИЖКИ-30%Купити софіт софит

Доброго дня. Якщо Ви зробили замовлення товару після 17.00 год наш менеджер з Вами зв’яжиться наступного дня з 9.30 год. Дякуємо за співпрацю.

Найширший вибір сайдингу, також софіти, водостічні системи, теплоізоляційні матеріали у Львові
+38 097-170-93-39
+380971709339
Корзина

Сходи на горище Оман

Сходи на горище Оман

Прагнення до підвищення рівня комфорту притаманне кожному власнику котеджу, приватного будинку і дачі. Польське підприємство OMAN – один з лідерів в області виготовлення сходів на горище, всі виробничі потужності якого розташовані на території Польщі. Вироби, що випускаються компанією з екологічно чистої деревини, мають міжнародний сертифікат FSC.

Основні властивості, що вирізняють продукцію підприємства:

  • Екологічність;

  • Зручність та безпека використання;

  • Надійність;

  • Функціональність;

  • Компактність.

Вироби витримують навантаження до 260 кг, в якості матеріалу застосовується не тільки деревина. В асортименті є моделі, цілком виконані з металу, а також комбіновані, зроблені з дерева і металу.

Сходи на горище Оман по конструкції можна умовно розділити на розсувні і складні. Велику популярність завоювали моделі Prima, Flex Termo, Termo Long, Termo S, Komfort, Stallux Trmo, Mini, Aluprofi, Polar та Extra. Всі вироби мають термоізолюючу кришку з пінополістирольним утеплювачем, яка захищає приміщення від втрати тепла. Безпеку гарантує надійна система закривання люка і зручний механізм складання з прихованими в коробі пружинами, які перешкоджають випадковому випаданню кришки.

Другие статьи