Корзина
71 отзыв
САЙДИНГ- КРАЩА ЦІНА .СОФІТИ. ВОДОСТІЧНІ СИСТЕМИ - ЗНИЖКИ-30%Купити софіт софит
Найширший вибір сайдингу, також софіти, водостічні системи, теплоізоляційні матеріали у Львові
+38 097-170-93-39
+380971709339
Корзина

Водостічні системи Profil, Профіль, Львів, купити,ціна.

Системи водостоку PROFIL, країна-виробник Польща

Обладнання системи відводу дощової води забезпечує захист структурно-важливих елементів Вашого будинку, таких як покрівля, фундамент та фасад будинку, що забезпечує його довголіття. Відведення відбувається за рахунок встановлення водозливів, основним завданням яких є збір води, що з’явилася у результаті атмосферних опадів, та її відведення до воронки збору і переправлення до місця зливу. На сьогоднішній день найбільш популярними та якісними є водозливи таких марок, як Bryza, Profil, Альта-Профіль, що представленні в різноманітних кольорових рішеннях та гармоніюють з різними типами матеріалів для покрівлі. Система відведення води PROFIL, виготовлена з якісного ПВХ на заводі в Польщі, призначення для облаштування ефективного водостоку. Товари даної компанії вже більше 30 років знаходять свого покупця на світовому ринку, в тому числі і в Україні, де матеріал здобув цілком справедливу популярність. На даний товар представлена гарантія від виробника терміном до 10 років, що зумовлено високою стійкістю матеріалу до різноманітних зовнішніх пошкоджень та впливів.

Габарити системи водостоку:

·         Система 90: жолоб – 9 см, труба – 7,5 см;

·         Система 130: жолоб – 13 см, труба – 10 см.

Даний водостік представлено в 4 кольорах: білий RAL 9016, цегляний RAL 8004, червоний RAL 3005, коричневий RAL 8017.

Системи відведення води компанії PROFIL

Водостічні системи ― це, в першу чергу, можливість забезпечити швидкий та ефективний відвід води з покрівлі різних конструкцій та складності. В той же час, естетичний вигляд конструкції та її кольорове вирішення гарантують покращення зовнішнього вигляду екстер’єру будинку.

Системи відведення води PROFIL відповідають найвищим стандартам якості, встановленим в Європі та мають вигідне дизайнерське оформлення. Дані водостоки чудово пасують до будь-яких архітектурних стилів та конструкцій будинків, мають приємний зовнішній вигляд. Зважаючи на те, що водостоки даної фірми виробляються з найкращих комплектуючих, що мають високу якість, вони відрізняються високою стійкістю до зовнішніх подразників, таких як погодні умови та механічні пошкодження.

Інтернет-магазин «Сайдинг Фасад», в свою чергу, гарантує високу якість представлених товарів та невисокі ціни на них. На сайті нашого магазину представлені товари різноманітних кольорових гам та структур, що дає Вам змогу виконати привабливе оформлення вашого будинку. Представлені товари фірми PROFIL мають сертифікат якості, що забезпечує їх ефективне функціонування.

Магазин «Сайдінг Фасад» знаходиться у місті Львові на вулиці Окружній 57-А. Ви можете зв’язатись з нами за телефонами  097 170-93-39 , 095 569-90-20.

Другие статьи